hCG - inaczej jest to gonadotropina kosmówkowa , jest to substancja wytwarzana przez kobiety w trakcie ciąży. Pobudza ona podwzgórze uwalniając nagromadzone zapasy tłuszczu , dzięki czemu gwarantuje to dziecku potrzebną energię.Pierwotnie na rynku występowała tylko wersja hormonalna jednak niosła za sobą dużo skutków ubocznych,po wieloletnich badaniach wprowadzono na rynek tabletki oraz krople. Oferowane przez nas bioinformacyjne krople hCG- 100% hormon free działają na podwzgórze - rozpoczynając spalanie tłuszczu. Jest to jedyna możliwość wybiórczego spalania tłuszczu nieosiągalna dla żadnej innej diety na Świecie. Spalany jest najtrudniejszy rodzaj tłuszczu ( uda, brzuch, ramiona, kark, biodra) nie naruszając przy tym masy mięśniowej i kostnej. Dzięki kroplom zabezpieczamy organizm w niezbędną ilość energii. Uzyskujemy to poprzez wpływ informacji zawartych w kroplach na podwzgórze.
Przeprowadzono wiele badań z podwójnie ślepą próbą, które dają odpowiedź na to pytanie. Jeśli po prostu zastosujesz dietę bez kropli hCG, w rzeczywistości stracisz wagę. Problem polega na tym, że podczas diety stracisz mięśnie i tłuszcz strukturalny; nie stracisz nienormalnych złogów tłuszczu w obszarach problemowych. Twoje ciało nie zostanie przekształcone i wyrzeźbione. Po zakończeniu diety Twój metabolizm będzie niższy niż przedtem, a głód większy niż przedtem. Nie osiągniesz pożądanych rezultatów.
Nie. Jak ostatnio doniesiono w „New York Timesie”, badania potwierdzają, że jedzenie bardzo niskokalorycznych diet faktycznie poprawia ogólny stan zdrowia, działa przeciwstarzeniowo i wydłuża żywotność. Co ważniejsze, kiedy stosujesz dietę połączoną z kroplami hCG, dr Simeons donosi, że twoje ciało otrzymuje ponad 2000 kalorii pożywienia poprzez uwolnieniu nienormalnych rezerw tłuszczu. Jest to jeden z powodów, dla których podczas diety, składającej się z odpowiedniego żywienia i kropli hCG, nie jesteś nadmiernie głodny i ogólnie masz wzrost poziomu energii.
tak, aby utrzymać zdrową równowagę żywieniową, należy stosować suplementację,która została zalecona przy każdym etapie kuracji.
Jest to jedyna dieta, po której nie ma tego efektu ponieważ organizm nie ma potrzeby odbudowania spalonego zapasowego tłuszczu. W przeciwieństwie do WSZYSTKICH innych niskokalorycznych diet, w których już od ich zakończenia trzeba odbudować zrujnowane mięśnie, kości a przede wszystkim odpowiednio nawodnić tkanki. Musimy pamiętać jednak o tym, że jak nie zmienimy swoich złych nawyków żywieniowych ( jakaś przyczyna przybierania wagi musiała być) to oczywiście jesteśmy w stanie od nowa wyhodować sobie kolejne kilogramy do zrzucenia. Jeżeli nie szkoda Państwu pieniędzy na kolejne pakiety odchudzające to proszę się nie ograniczać i jeść do woli – nasze namiary już macie i z miłą chęcią sprzedamy Państwu kolejne najskuteczniejsze pakiety odchudzające.
Nie, powinieneś ściśle przestrzegać diety jeśli chcesz osiągnąć maksymalną utratę wagi. Biorąc to pod uwagę, w zależności od twoich szczególnych potrzeb zdrowotnych, celów odchudzania i tego, jak reagujesz na program, możemy wprowadzić niewielkie zmiany w opcjach żywieniowych podczas twoich cotygodniowych wizyt.
Jeśli oszukujesz podczas posiłku lub przez jeden lub dwa dni z rzędu, oznacza to, że proces utraty wagi zatrzyma się na kilka dni lub może wystąpić przejściowy niewielki wzrost masy ciała. Natychmiast rozpocznij dietę ponownie przy następnym posiłku i kontynuuj. Jeśli zdarzy Ci się to częściej oznacza to że nie jesteś na nią gotowy. Za każdym razem, gdy oszukujesz (odbiegając od przepisanego protokołu posiłków), cofasz się o 3 dni.
Tak, musisz poczekać co najmniej 6-8 tygodni między każdą powtórką kuracji hCG.
Nie wszystkie działania niepożądane występują u wszystkich osób, niektóre osoby nie wykazują żadnych lub wszystkich z następujących objawów- naprawdę rzadko występują: • Bół głowy • Zawroty głowy • Wahania nastroju • Zatrzymanie wody
Powodem może być zaburzona gospodarka wodna (szczególnie u kobiet) lub jelitowa. Dlatego przeanalizuj poniższe pytania: • Czy pijesz min 3l wody i jesz posiłki zgodnie z zaleceniami? Nawet małe odstępstwa powodują zatrzymanie wagi • Czy używasz więcej soli w nadmiarze? Może to również prowadzić do zatrzymywania wody. • Jakie są twoje wypróżnienia? Jeśli nie masz regularnych wypróżnień, utrzymujesz wagę. Zaleca się wtedy przyjmowanie suplementu lub herbaty, które pomogą ci wrócić do regularności. NIE zalecamy stosowania środków przeczyszczających, środków zmiękczających stolec lub podobnych leków bez recepty podczas HCG. Jeśli nie jesteś wstanie znaleźć wyraźnej przyczyny zrób „dzień jabłka” ( opisany w broszurze ) - spowoduje na drugi dzień spadek wagi