Kuracja hCG

Spadek wagi bez uczucia głodu i efektu jo-jo

Angielski endokrynolog dr  Simeons  odkrył ,że podawanie  małych dawek hCG w połączeniu z  nisko kaloryczną  dietą , której dzienne spożycie  wynosi 500 kalorii pozwala na pobudzenie gruczołów podwzgórza , które uruchamiają  spalanie nadzwyczajnych zapasów tłuszczu , oraz przestawienie samego podwzgórza w nowy tryb pracy i przyspieszenie metabolizmu.

Wg doktora Simeonsa człowiek posiada trzy rodzaje tłuszczu :

1.Tłuszcz tkankowy inaczej strukturalny  (wypełnia luki między różnymi organami, otacza nerki miękką i elastyczną osłoną, chroni naczynia wieńcowe oraz sprawia ,że skóra jest gładką i jędrną ,chroni stawy , tworzy sprężystą wkładkę pod kośćmi stóp ,dzięki której możemy normalnie chodzić),

2.Tłuszcz zapasowy stanowiący normalną rezerwę paliwa (rozmieszczony w całym ciele, rezerwa energii) 

3.Tłuszcz zapasowy anormalny, występujący u ludzi otyłych (to właśnie ten najbardziej „kłopotliwy” tłuszcz na brzuchu, biodrach, pośladkach, udach, ramionach, barkach i szyi), który w założeniu też powinien być rezerwą energetyczną , ale organizm nie spala go.

Metoda hCG, jak żadna inna nie narusza w czasie odchudzania tłuszczu strukturalnego oraz podstawowych zapasów tłuszczu , a także nie doprowadza do spalania mięśni podczas diety , redukowany jest jedynie tłuszcz zapasowy anormalny.       Po zakończeniu kuracji skóra jest jędrna, nie wisi i nie jest pomarszczona. Przy dostosowaniu się do pełnych zaleceń nie pojawia się efekt yo-yo , co jest spowodowane faktem , że oprócz pozbycia się anormalnych zapasów tłuszczu , "zresetowane" zostaje podwzgórze, które jest odpowiedzialne za zarządzanie gospodarką magazynowania zapasów tłuszczu i po kuracji działa poprawnie. Oprócz tego , poprawia się nasze samopoczucie , a nasze stawy wreszcie są odciążone , kto ma problem np. z kolanami czy biodrami

Czym zatem jest samo hCG ?

hCG  - inaczej jest to gonadotropina kosmówkowa , jest to substancja wytwarzana przez kobiety w trakcie ciąży. Pobudza ona podwzgórze uwalniając nagromadzone zapasy tłuszczu , dzięki czemu gwarantuje to dziecku potrzebną energię.  Podawanie małych dawek hCG wraz z niskokaloryczną dietą 500 kalorii uruchamia proces spalania zablokowanego tłuszczu , bez naruszania mięśni. Niskokaloryczna dieta , która nie przekracza 500 kalorii dziennie jest możliwa tylko w połączeniu z hCG - nie czuje się wówczas głodu ,a dodatkową energię pozyskuje się ze spalonych zapasów ponadprogramowego tłuszczu  to jest od 1500 do 3000 ( a nawet 4000) kalorii .    W trakcie trwania kuracji z hCG spala się przeciętnie 0,4kg do 1kg zbędnego tłuszczyku na dobę co pozwala schudnąć 9-20 kg w ciągu 30 dni. hCG pomogło tysiącom ludzi stracić te najbardziej uporczywe kilogramy. Oprócz utraty wagi osoby, które ukończyły program hCG, zaobserwowały również wiele innych korzyści zdrowotnych, w tym normalizację poziomu cholesterolu, ciśnienia krwi, poziomu cukru we krwi oraz układu hormonalnego.

Kuracja hCG
3 Proste Fazy

Przygotowanie

Ładowanie +Aktywacja

Stabilizacja