Kuracja hCG

Spadek wagi bez uczucia głodu i efektu jo-jo

Angielski endokrynolog dr  Simeons  odkrył ,że podawanie  małych dawek hCG w połączeniu z  nisko kaloryczną  dietą , której dzienne spożycie  wynosi 500 kalorii pozwala na pobudzenie gruczołów podwzgórza , które uruchamiają  spalanie nadzwyczajnych zapasów tłuszczu , oraz przestawienie samego podwzgórza w nowy tryb pracy i przyspieszenie metabolizmu.

Wg doktora Simeonsa człowiek posiada trzy rodzaje tłuszczu :

1.Tłuszcz tkankowy inaczej strukturalny  (wypełnia luki między różnymi organami, otacza nerki miękką i elastyczną osłoną, chroni naczynia wieńcowe oraz sprawia ,że skóra jest gładką i jędrną ,chroni stawy , tworzy sprężystą wkładkę pod kośćmi stóp ,dzięki której możemy normalnie chodzić),

2.Tłuszcz zapasowy stanowiący normalną rezerwę paliwa (rozmieszczony w całym ciele, rezerwa energii) 

3.Tłuszcz zapasowy anormalny, występujący u ludzi otyłych (to właśnie ten najbardziej „kłopotliwy” tłuszcz na brzuchu, biodrach, pośladkach, udach, ramionach, barkach i szyi), który w założeniu też powinien być rezerwą energetyczną , ale organizm nie spala go.

Metoda hCG, jak żadna inna nie narusza w czasie odchudzania tłuszczu strukturalnego oraz podstawowych zapasów tłuszczu , a także nie doprowadza do spalania mięśni podczas diety , redukowany jest jedynie tłuszcz zapasowy anormalny.       Po zakończeniu kuracji skóra jest jędrna, nie wisi i nie jest pomarszczona. Przy dostosowaniu się do pełnych zaleceń nie pojawia się efekt yo-yo , co jest spowodowane faktem , że oprócz pozbycia się anormalnych zapasów tłuszczu , "zresetowane" zostaje podwzgórze, które jest odpowiedzialne za zarządzanie gospodarką magazynowania zapasów tłuszczu i po kuracji działa poprawnie. Oprócz tego , poprawia się nasze samopoczucie , a nasze stawy wreszcie są odciążone , kto ma problem np. z kolanami czy biodrami

Czym zatem jest samo hCG ?

hCG  - inaczej jest to gonadotropina kosmówkowa , jest to substancja wytwarzana przez kobiety w trakcie ciąży. Pobudza ona podwzgórze uwalniając nagromadzone zapasy tłuszczu , dzięki czemu gwarantuje to dziecku potrzebną energię.  Podawanie małych dawek hCG wraz z niskokaloryczną dietą 500 kalorii uruchamia proces spalania zablokowanego tłuszczu , bez naruszania mięśni. Niskokaloryczna dieta , która nie przekracza 500 kalorii dziennie jest możliwa tylko w połączeniu z hCG - nie czuje się wówczas głodu ,a dodatkową energię pozyskuje się ze spalonych zapasów ponadprogramowego tłuszczu  to jest od 1500 do 3000 ( a nawet 4000) kalorii .    W trakcie trwania kuracji z hCG spala się przeciętnie 0,4kg do 1kg zbędnego tłuszczyku na dobę co pozwala schudnąć 9-20 kg w ciągu 30 dni. hCG pomogło tysiącom ludzi stracić te najbardziej uporczywe kilogramy. Oprócz utraty wagi osoby, które ukończyły program hCG, zaobserwowały również wiele innych korzyści zdrowotnych, w tym normalizację poziomu cholesterolu, ciśnienia krwi, poziomu cukru we krwi oraz układu hormonalnego.

Kuracja hCG - jakie zalety ma jej stosowanie?

Kuracja hCG ma wiele pozytywnych korzyści. Dzięki niej możesz cieszyć się nie tylko idealnie wyglądającą sylwetką, ale też dobrym samopoczuciem i energią do działania. Od teraz piękna i zdrowa figura nie musi pozostawać jedynie w sferze Twoich marzeń. Wystarczy, że poznasz szczegóły dotyczące stosowania kuracji hCG i podejmiesz wyzwanie. Efekty z pewnością będą zadowalające. Warto też wiedzieć, że hCG jest skuteczną terapią, a podczas jej stosowania nie odczuwasz głodu. Dzięki temu Twoje samopoczucie nie ulega pogorszeniu, co jest ważne zwłaszcza w przypadku nastawienia do stosowanej diety i jej powodzenia. Jest to skuteczne rozwiązanie dla osób, które z różnych powodów wciąż bezskutecznie walczą o utratę zbędnych kilogramów. Dzięki kuracji hCG już w niedługim czasie zobaczysz upragnione efekty. Nie musisz przy tym obawiać się efektu jojo!

Skuteczna walka ze zbędnymi kilogramami

Mimo tego, że kuracja hCG dopiero niedawno została odkryta jako metoda walki z nadprogramowymi kilogramami, która przynosi pożądane efekty, została ona już doceniona na zachodzie Europy. Wpływ na to ma przede wszystkim jej zadowalająca skuteczność i efekty widoczne już w niedługim czasie. Dodatkowo jej stosowanie jest całkowicie bezpieczne. Decydując się na kurację hCG przetworzoną żywność zastępujesz tą ekologiczną, dzięki czemu dbasz o swój organizm, dostarczając mu składników odżywczych.

Musisz wiedzieć, że podczas stosowania diety hCG konieczne jest wyeliminowanie węglowodanów i tłuszczów. Duże znaczenie ma też odpowiednie nawodnienie organizmu, zwłaszcza w trakcie trwania kuracji. Plan diety hCG jest dokładnie opracowany, dzięki czemu w wyznaczonym czasie możesz osiągnąć zadowalające efekty, a przy tym cieszyć się znakomitym samopoczuciem. Jeśli chcesz w końcu pozbyć się nadmiarowych kilogramów i cieszyć się dobrym zdrowiem, skontaktuj się z nami. Przekonasz się, że w krótkim czasie możesz osiągnąć to, co jeszcze niedawno wydawało się być nierealne. Zapraszamy!

Kuracja hCG
3 Proste Fazy

Przygotowanie

Ładowanie +Aktywacja

Stabilizacja