1. Co to jest substancja hCG i skąd się bierze?

hCG  - inaczej jest to gonadotropina kosmówkowa , jest to substancja wytwarzana przez kobiety w trakcie ciąży. Pobudza ona podwzgórze uwalniając nagromadzone zapasy tłuszczu , dzięki czemu gwarantuje to dziecku potrzebną energię. Pierwotnie na rynku występowała tylko wersja hormonalna jednak niosła za sobą dużo skutków ubocznych, po wieloletnich badaniach wprowadzono na rynek tabletki oraz krople.

Oferowane przez nas bioinformacyjne krople hCG - 100% hormon free działają na Twoje podwzgórze - rozpoczynając proces spalania tłuszczu.  Jest to jedyna możliwość wybiórczego spalania tłuszczu nieosiągalna dla żadnej innej diety na Świecie.  Spalany jest najtrudniejszy rodzaj tłuszczu ( uda, brzuch, ramiona, kark, biodra) nie naruszając przy tym  masy mięśniowej i kostnej. Dzięki kroplom zabezpieczasz swój organizm w niezbędną ilość energii. Uzyskujesz to poprzez wpływ informacji zawartych w kroplach na podwzgórze.

2. Co się stanie, jeśli po prostu zastosuję dietę bez kropli hCG?

Przeprowadzono wiele badań z podwójnie ślepą próbą, które dają odpowiedź na to pytanie. Jeśli po prostu zastosujesz dietę bez kropli hCG, w rzeczywistości stracisz wagę. Problem polega na tym, że podczas diety stracisz mięśnie i tłuszcz strukturalny; nie stracisz anormalnych złogów tłuszczu w obszarach problemowych. Twoje ciało nie zostanie przekształcone i wyrzeźbione. Po zakończeniu diety Twój metabolizm będzie niższy niż przedtem, a głód większy niż przedtem. Nie osiągniesz pożądanych rezultatów.

3. Czy to prawda, że spożywanie 500 kalorii dziennie jest dla mnie niebezpieczne?

Nie. Jak ostatnio doniesiono w „New York Timesie”, badania potwierdzają, że przeprowadzanie bardzo niskokalorycznych diet poprawia ogólny stan zdrowia, działa przeciwstarzeniowo i wydłuża żywotność. Co ważniejsze, kiedy stosujesz dietę połączoną z kroplami hCG, dr Simeons donosi, że twoje ciało otrzymuje ponad 2000 kalorii pożywienia poprzez uwolnieniu anormalnych rezerw tłuszczu. Jest to jeden z powodów, dla których podczas diety, składającej się z odpowiedniego żywienia i kropli hCG, nie jesteś nadmiernie głodny i ogólnie masz wzrost poziomu energii.

4. Czy podczas diety mogę przyjmować suplementy i leki na receptę?

Tak, aby utrzymać zdrową równowagę żywieniową, powinieneś stosować suplementację, która została zalecona przy każdym etapie kuracji HCG Power. Jeśli dodatkowo przyjmujesz jakieś leki na receptę skonsultuj się koniecznie z dietetykiem aby mieć pewność, że nie zakłócą przebiegu programu HCG Power.

5. Czy po zakończeniu diety będę mieć efekt jo-jo?

Jest to jedyna dieta, po której nie będziesz miał tego efektu, ponieważ organizm nie ma potrzeby odbudowania spalonego zapasowego tłuszczu. W przeciwieństwie do WSZYSTKICH innych niskokalorycznych diet, w których już od ich zakończenia trzeba odbudować zrujnowane mięśnie, kości, a przede wszystkim odpowiednio nawodnić tkanki.

6. Czy mogę zmienić niektóre produkty spożywcze w diecie?

Nie, powinieneś ściśle przestrzegać diety, jeśli chcesz osiągnąć maksymalną utratę wagi. Biorąc to pod uwagę, w zależności od twoich szczególnych potrzeb zdrowotnych, celów odchudzania i tego, jak reagujesz na program, możemy wprowadzić niewielkie zmiany w opcjach żywieniowych po konsultacji z dietetykiem.

7. Co jeśli odbiegnę od diety na jeden lub kilka dni?

Jeśli oszukujesz podczas posiłku lub przez jeden lub dwa dni z rzędu, oznacza to, że proces utraty wagi zatrzyma się na kilka dni lub może wystąpić przejściowy niewielki wzrost masy ciała. Natychmiast rozpocznij dietę ponownie przy następnym posiłku i kontynuuj. Jeśli zdarzy Ci się to częściej oznacza to, że nie jesteś na nią gotowy.

8. Jeśli chcę stracić więcej wagi, czy mogę zrobić ten protokół ponownie?

Tak, ale musisz odczekać co najmniej 2 tyg. od zakończonej stabilizacji.

9. Jakie są możliwe działania niepożądane?

W pierwszych dniach aktywacji mogą wystąpić bóle głowy spowodowane oczyszczaniem się organizmu. Aby tego uniknąć pamiętaj o konieczności picia minimum 3 l wody dziennie. Dodatkowo zastosuj minimum raz dziennie suplement diety Litoral oraz zażywaj regularnych kąpieli ciała lub stóp w preparacie Lhotse.

10. Co mogę zrobić, gdy moja waga nie będzie spadać kilka dni?

Powodem może być zaburzona gospodarka wodna (szczególnie u kobiet) lub jelitowa. Dlatego przeanalizuj poniższe pytania:

  • Czy pijesz min 3l wody i jesz posiłki zgodnie z zaleceniami? Nawet małe odstępstwa powodują zatrzymanie wagi.
  • Czy używasz więcej soli w nadmiarze? Może to również prowadzić do zatrzymywania wody.
  • Jakie są twoje wypróżnienia? Jeśli nie masz regularnych wypróżnień, utrzymujesz wagę. Zaleca się wtedy przyjmowanie dodatkowego suplementu w porozumieniu z dietetykiem oraz picie zielonej herbaty, które pomogą ci wrócić do regularności. NIE zalecamy stosowania środków przeczyszczających, środków zmiękczających stolec lub podobnych leków bez recepty podczas HCG.

Jeśli Twoja waga nie ulega zmianie powyżej 3 dni koniecznie zrób „dzień jabłka” (opisany w broszurze), pozytywny efekt zobaczysz już o poranku.