/
1 View0

Wciąż napływają do nas pytania, czy krople hCG są skuteczne dla mężczyzn.
Rozumiemy tę wątpliwość, gdyż hCG  (ludzka gonadatropina kosmówkowa) jest hormonem naturalnie wytwarzanym przez kobiety w ciąży. Jednakże z naszego doświadczenia wynika, że podczas kuracji mężczyźni mają tendencję do utraty wagi nawet dwa razy szybciej niż kobiety. Oczywiście jest to dość denerwujące, jeśli jesteś kobietą, która podjęła walkę z kilogramami wraz ze swoim partnerem i codziennie porównujesz z nim swoje wyniki. Z drugiej strony miło mieć obok siebie wsparcie kogoś, kto robi tę samą dietę i rozumie Twoje odczucia.

A skąd ten szybszy spadek masy ciała u płci przeciwnej? Mężczyźni mają zazwyczaj więcej mięśni niż kobiety, które wpływają na metabolizm a tym samym na utratę kalorii. Większość diet o ograniczonej kaloryczności może powodować utratę wody wraz z utratą mięśni, która jest rozkładana na energię, podczas gdy organizm gromadzi tłuszcz (przechodzi w tryb przetrwania). Kuracja Hcg Power to zdecydowanie jedna z najlepszych diet, jeśli chodzi o redukcję tłuszczu bez utraty mięśni i wody. Warto się o tym przekonać dokonując analizy składu ciała przed i po diecie (dostępna podczas konsultacji w naszym gabinecie).

Co w przypadku mężczyzn wykonujących pracę fizyczną lub uprawiających sport zawodowo? Bez obaw, w takiej sytuacji podczas konsultacji dobieramy indywidualny program pozwalający zachować dotychczasowe siły.

Jak widać, zarówno jeśli jesteś kobietą, jak i mężczyzną, możesz śmiało podejść do naszego programu I raz na zawsze pozbyć się zbędnych kilogramów poprawiając przy tym swój ogólny stan zdrowia. Jeśli potrzebujesz pomocy, nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji. Doradzimy jak rozpocząć I rozplanować kurację Hcg Power oraz jak dobrać odpowiednio suplementy. Zapewniamy materiały informacyjne, planer, przepisy i wsparcie na każdym etapie diety.
To jest Twój czas, a my jesteśmy dla Ciebie!

Zespół HcgPower