/
4,406 Views0

Dieta hCG jest odpowiednia dla każdego powyżej 18 roku życia (z kilkoma wyjątkami wyszczególnionymi na dole tego artykułu)

Dieta hCG jest skuteczna :

 • Zarówno mężczyźni, jak i kobiety
 • Dla osób, które chcą schudnąć bez ćwiczeń jak i dla tych którzy lubią aktywność
 • Dla każdego, kto chce szybko i bezpiecznie schudnąć na specjalne wydarzenie
 • Dla kobiet, które szukają opcji odchudzania w okresie menopauzy
 • Dla kobiet, które chcą schudnąć dzięki produktowi, który nie wpływa na hormonalną terapię zastępczą.
 • Dla każdego, kto chce schudnąć, aby poprawić swój ogólny stan zdrowia
 • Dla tych , którzy chcą szybko i skutecznie stracić anormalny tłuszcz
 • Dla każdego, kto chce schudnąć dzięki wsparciu na każdym kroku
 • Mężczyźni mają zwykle niesamowity sukces w tym programie, tracąc więcej kilogramów niż kobiety w tym samym czasie.

 4 x SCHUDNIJ

1.Schudnij bez ćwiczeń

Ćwiczenia mogą być trudne, gdy doznasz urazu fizycznego, choroby lub ograniczeń czasowych. Trudno jest być zmotywowanym do zdrowego odżywiania się, gdy nie możesz ćwiczyć. Na szczęście istnieje dieta, którą możesz zrobić, która działa świetnie BEZ ćwiczeń.

Możesz schudnąć bez ćwiczeń lub jeśli prowadzisz siedzący tryb życia. Chociaż zaleca się podjęcie aktywności fizycznej po zakończeniu drugiej fazy diety – jeśli możesz.

Ćwiczenia są niezbędnym elementem zdrowego stylu życia i zwykle mają kluczowe znaczenie w wysiłkach związanych z odchudzaniem, ponieważ musisz spalić więcej kalorii niż zużyte, aby wykorzystać złogi tłuszczu jako paliwo. Program hCG pozwala jednak  przyzwyczaić się do mniejszych porcji i uzyskać dostęp do anormalnego tłuszczu, który jest najtrudniejszym typem tłuszczu do stracenia.

 

2.Schudnij podczas menopauzy

Menopauza lub „zmiana życia”, jak wiadomo, zwykle występuje między 45 a 55 rokiem życia, ale z pewnością może się różnić. Niektóre objawy menopauzy obejmują zmęczenie, uderzenia gorąca, huśtawki nastrojów, nocne poty, depresję, niskie libido, bezsenność i przybieranie na wadze.

Większość kobiet doświadcza przyrostu masy ciała w okresie menopauzy, szczególnie w okolicach brzucha. Jajniki przestają wytwarzać estrogen, co powoduje gromadzenie nadmiaru tkanki tłuszczowej, szczególnie w okolicy brzucha. Kobiety w okresie menopauzy mogą również doświadczać przesunięcia tłuszczu w ciele, tworząc top muffin. Kobiety wchodzące w ten etap życia mogą narzekać, że są o 10 kilogramów cięższe z niż dotąd, nie jedząc inaczej. Wynika to zwykle ze zmian hormonalnych opisanych powyżej.

Wiele kobiet, które przeszły menopauzę, próbuje różnych diet, przez co ciężko jest schudnąć. Następnie odnoszą sukcesy na HCG! HCG nie tylko pomaga w utracie wagi w okresie menopauzy, ale może również pomóc w złagodzeniu innych objawów menopauzy, takich jak zmęczenie. Utrata wagi oznacza, że ​​ryzyko różnych chorób związanych z wagą jest zminimalizowane. Wiele kobiet decyduje się na HCG podczas hormonalnej terapii zastępczej.

 

3.Schudnij, aby poprawić swoje zdrowie

Nadwaga jest istotnym czynnikiem ryzyka chorób przewlekłych. Niezdrowe wybory behawioralne, genetyka i leki mogą powodować przyrost masy ciała. Kiedy organizm jest przeciążony tłuszczem, toksyny są przechowywane w tym tłuszczu, powodując zaburzenia równowagi hormonalnej i cukru we krwi oraz stany zapalne. Przewlekłe schorzenia, takie jak choroby serca, nowotwory, cukrzyca, wysokie ciśnienie krwi, udar, zapalenie stawów i astma, mogą być prawdopodobne.

Dieta HCG może pomóc w znacznej utracie masy ciała bez wysiłku – co może być pomocne dla osób cierpiących na choroby przewlekłe po zmaganiu się z utratą wagi. To świetny start w zdrową dietę o dobrym odżywianiu i ćwiczeniach. Utrata anormalnego tłuszczu zmniejsza tłuszcz trzewny, tłuszcz między narządami i pozwala ciału lepiej funkcjonować.

Lekarze i pracownicy służby zdrowia regularnie zalecają pacjentom odchudzanie w celu poprawy zdrowia. Wielu pracowników służby zdrowia ma pacjentów, którzy odnieśli wielkie sukcesy w zakresie hcg, dzięki czemu są na dobrej drodze do dalszej utraty wagi i lepszego zdrowia. Oprócz korzyści związanych z odchudzaniem, hcg może również pomóc w lepszej regulacji apetytu, aby pomóc zmienić nawyki życiowe i poprawić metabolizm.

Niższe ryzyko chorób przewlekłych jest jedną z wielkich korzyści zdrowotnych programu i to może nawet zmniejszyć objawy przedcukrzycowe. Ludzie zazwyczaj czują się lżejsi i zwinniejsi.

 

4.Schudnij na nadchodzące wydarzenie

Bierzesz ślub?

Chcesz stracić kilka kilogramów przed ślubem?

Chcesz wyglądać niesamowicie na zdjęciach ślubnych?

Czujesz się przytłoczony próbą utraty wagi, a także wszystkiego, co musisz zrobić?

Dieta HCG POWER to szybka,zdrowa i skuteczna dieta odchudzająca. Jest to program, który pomoże Ci  wyszczuplić swoją sylwetkę, nawet jeśli zostawiłeś odchudzanie  do ostatniego miesiąca przed ślubem!

„Utrata wagi jest w pamięci większości przyszłych narzeczonych”

Doprowadzenie do formy stało się tak ważną częścią przygotowań do ślubu. W końcu każda panna młoda zasługuje na to, aby wyglądać i czuć się najlepiej w tym, co jest jednym z najważniejszych dni jej życia.

Ostatnią rzeczą, jakiej chcesz, jest przybycie na dzień ślubu z poczuciem niepewności i niezadowolenia z wyglądu. My, kobiety, wiemy, że jesteśmy znacznie szczęśliwsze, kiedy czujemy się dobrze z sobą! Czy nie wolałabyś mieć pewności siebie i doskonałej formy, wiedząc, że każdy komplementuje Twój wygląd?

„Większość przyszłych narzeczonych mówi, że dobrze wyglądać w dniu ślubu jest bardzo ważna… dla zdjęć ślubnych”

Jeśli nie miałeś okazji zadbać o siebie podczas planowania ślubu i obawiasz się o swoje zdjęcia ślubne, ponieważ wiesz, że nie wyglądasz najlepiej, nie szukaj dalej.

Dieta HCG POWER może rozwiązać Twoje problemy dzięki dwóm opcjom programu – w zależności od tego, ile masz czasu i ile masy musisz schudnąć.

Zostało tylko kilka tygodni do wielkiego dnia?

Nasza 23dniowa kurcacja https://hcgpower.pl/kuracja-hcg/ jest właśnie tym, czego potrzebujesz. Nie tylko osiągniesz swój ostateczny cel, aby być szczuplejszym na wesele (średnia utrata masy ciała wynosi 5-8 kg), powinieneś także zacząć czuć się bardziej energiczny i spokojny. Tak, pierwsze kilka dni będzie prawdopodobnie wyzwaniem, ponieważ możesz odczuwać ból głowy i odczuwać letarg, szczególnie jeśli masz dużo cukru w ​​swojej diecie. Potem jednak zmniejszysz apetyt i zauważalna utrata masy ciała będzie tego warta! Możesz nawet zrobić program z jedną ze swoich druhen lub członka rodziny, aby uzyskać wsparcie i motywację.

Masz jeszcze kilka miesięcy do ślubu?

Nasza 42dniowa kuracja https://hcgpower.pl/kuracja-hcg/ jest świetna, jeśli masz więcej czasu na ręce lub więcej kilogramów na zmianę (średnia utrata masy ciała wynosi 10-15 kilogramów). Możesz nawet powtórzyć program po przerwie, aby stopniowo schudnąć.

Więc jeśli twoja lista rzeczy do zrobienia wyglądała trochę tak od samego początku:

Zaproszenia, miejsce, jedzenie, sukienka, kwiaty… schudnij. .. A ty stresujesz się, jak to zaznaczyć, pozwól diecie HCG pomóc!

 

Schudnij z przyjacielem

Podróż odchudzania jest pełna wyzwań, a posiadanie dietetycznego kumpla, który pomoże Ci pokonać nierówności, jest nieocenione. To niesamowite, jak bardzo wpływają na nas ludzie wokół nas. Zmotywowany partner dietetyczny, aby podzielić się swoją podróżą HCG i zapewnić wsparcie w ramach tego procesu, tworzy system wsparcia społecznego podczas tej trudnej podróży odchudzającej i oznacza, że ​​jesteś odpowiedzialny przed kimś.

Dzięki diecie  z przyjacielem   osiągnięcie sukcesu w odchudzaniu jest znacznie bardziej prawdopodobne !

– Nie będziesz chciał go zawieść

– Możesz wspólnie omawiać aspekty diety

– Podziel się swoimi największymi pokusami i pomóżcie sobie nawzajem ich unikać

– Omów główne powody, dla których przytyłeś

– Pomagajcie sobie nawzajem w planowaniu posiłków, pomysłach na przepisy

– Ustal cele razem

– Dziel się sukcesami i planuj nagrody razem

– Zadzwoń do siebie, aby się zameldować i omówić wzloty i upadki

– Jedz razem

Motywacja utratą wagi może być zaraźliwa i pomoże ci szybciej schudnąć i utrzymać ją na dłużej. Dołączenie do naszego forum  dietetycznego to kolejna opcja – oznacza to, że możesz komunikować się online z podobnie myślącymi ludźmi i otrzymywać codzienne motywacyjne wskazówki, które pomogą ci utrzymać się na bieżąco.

 

Utrata masy ciała u mężczyzn

Mężczyźni cały czas pytają nas, czy mogą stosować dietę HCG. Odpowiedź brzmi: TAK! Dieta HCG to bezpieczna metoda odchudzania dla mężczyzn. Mężczyźni mogą wahać się przed wypróbowaniem diety HCG, gdy dowiedzą się, że hormon ten jest wytwarzany na dużą skalę w czasie ciąży. Ale możesz mieć pewność, że nasze krople diety nie wpłyną na twoją męskość.

Jednym z obszarów, z którymi mężczyźni mają problem, jest środkowa część lub brzuch. Powszechnie znany jako „środek do smarowania w średnim wieku”, „koło zapasowe” lub „uchwyty do miłości”! Ta warstwa tłuszczu brzusznego jest poważnym problemem zdrowotnym i może być powiązana z wieloma chorobami przewlekłymi, w tym chorobami sercowo-naczyniowymi, cukrzycą i nadciśnieniem tętniczym wśród innych chorób.

Niektórzy mężczyźni dokonują złych wyborów dotyczących stylu życia, takich jak picie napojów gazowanych i słodzonych , regularne jedzenie fast foodów i prowadzenie siedzącego trybu życia. Powoduje to zaburzenia równowagi hormonalnej i spadek testosteronu. Spowolnienie metabolizmu to kolejny efekt uboczny niezdrowego stylu życia widoczny zarówno u mężczyzn, jak i u kobiet. To silnie wpływa na zdolność odchudzania.

Nasze krople https://hcgpower.pl/product/krople-hcg-aktywator-55ml/ mogą być wspaniałym rozwiązaniem dla mężczyzn, którzy chcą schudnąć. Zaskakujące jest, że mężczyźni osiągają większe sukcesy dzięki programowi HCG, tracą na wadze nawet szybciej niż kobiety.

Mężczyźni mogą doświadczać podobnych skutków ubocznych jak kobiety – niektóre bóle głowy i objawy odstawienia wynikające z braku spożywania cukru. Nasze krople https://hcgpower.pl/product/krople-hcg-aktywator-55ml/  nie zawierają prawdziwego hormonu, są homeopatyczną formułą naśladującą hormon.

Jak zawsze, jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, porozmawiaj z lekarzem przed rozpoczęciem programu.

 

Dla kogo NIE jest odpowiednia dieta hCG?

 • Należy ściśle unikać diety podczas ciąży i karmienia piersią .
 • Program nie jest odpowiedni dla osób poniżej 18 roku życia .