/
2,580 Views0

Dlaczego od teraz na zawsze ? Jest to czas w którym zaczynamy wprowadzać do swojej diety cukier oraz wyroby mączne a zwyczaje których nabraliśmy mają nam dotrzymać kroku już przez resztę życia. Przecież właśnie na tym nam zależy aby jeść wszystko a przy tym nie tracić kontroli nad swoim wyglądem,czuć się zdrowo i cieszyć się jedzeniem.

W tej fazie wprowadzamy cukry i skrobię ale z dużą ostrożnością,obserwując jak nasz organizm,nasza waga na nie reagują.Jeśli waga wzrasta to znak iż trzeba z naszej diety odstawić dany produkt lub ograniczyć jego spożycie.

Do tej pory byłeś, czytelniku,niewolnikiem jedzenia.Myślałeś o jedzeniu prawie tak często,jak nastolatek o seksie,a może nawet częściej.Byłeś “zaprogramowany” przez producentów jedzenia.

Terapia dobiegła końca ! 🙂 Powróciłeś do normalnego stanu.Nie obżerasz się i nie podjadasz w nocy.Nie odczuwasz niedosytu pomimo iż porcje na Twoim talerzu są niewielkie.Twój organizm w końcu nie odkłada niepotrzebnego zapasu tłuszczu.Twój metabolizm przyspieszył i spala wszystko co mu dostarczasz.Wszystkie niedogodności związane z otyłością/nadwagą znikają. Samopoczucie staje się coraz lepsze a uśmiech nie schodzi z twarzy.Życie stało się ciut piękniejsze 🙂

A najlepsze jest to,że jeśli przez przypadek nasze podwzgórze znów się pogubi i zaczniemy tyć na potęgę, to w każdym momencie możemy zafundować sobie ponownie cały cykl leczenia