/
1 View0

Warto początkowo zwrócić uwagę na to co kryje się pod pojęciem HCG +500.
Większości osób przychodzi na myśl damski hormon,który jest pierwszym wskaźnikiem,że kobieta jest w ciąży.Oczywiście jest to prawdą.

Większości osób przychodzi na myśl damski hormon,który jest pierwszym wskaźnikiem,że kobieta jest w ciąży.Oczywiście jest to prawdą. Wg teorii twórcy kuracji dr Simeonsa Gonadotropina Kosmówkowa (hCG) działając na obszar podwzgórza mózgu wywołuje uwalnianie anormalnych zapasów tłuszczu.Poprzez podawanie hCG w stosunkowo małych dawkach i w połączeniu z bardzo niskokaloryczną dietą ludzie rutynowo tracą średnio około 9kg w ciągu 30dni. Chociaż jak już wspomniałam na wstępie hormon ten naturalnie produkowany jest tylko u kobiet w ciąży to jako pomoc w odchudzaniu działa tak samo na kobiety jak i na mężczyzn.

Swoją metodę wraz z towarzyszącą jej dietą dr Simeons dopracowywał przez ponad 16 lat.Jego pacjenci mogli w jej trakcie znacznie ograniczyć kaloryczność posiłków bez uczucia POIRYTOWANIA,GŁODU,BÓLU GŁOWY i OSŁABIENIA( nie ukrywajmy,że podczas każdej innej diety wszystkie objawy lub tylko ich część występują bardzo często i są powodem dla, których szybko poddajemy się i rezygnujemy z diety).Przy okazji zauważył,że prócz utraty wagi powracali do swego podstawowego wyglądu tracąc tłuszcz w miejscach ‘krytycznych” czyli tłuszcz odkładany na tak zwaną czarną godzinę,co owocowało pozytywną zmianą sylwetki.
Co ciekawe metoda ta choć znana od pięćdziesięciu lat dopiero od niedawna ujrzała światło dzienne. Wiedza o tej terapii była tłumiona z powodów czysto merkantylnych.Korporacje kontrolujące produkcję żywności zajmują się jednocześnie produkcją leków-a ‘przemysł odchudzeniowo-dietetyczny’ wart jest grube miliardy ‘
hcg
Tekst powstał w oparciu o powyższą książkę

Tak więc miliony otyłych osób zadowolonych z efektu kuracji są jednak poświadczeniem,iż metoda ta sprawdza się.