/
1 View0

“Kiedy Karina Glebko zapytała mnie czy mogę napisać co mi doskwierało a czego się pozbyłam, dotarło do mnie jak wiele rzeczy w moim życiu się zmieniło !
Przed rozpoczęciem kuracji, byłam 16,5 kg cięższa i każdego dnia nosiłam 16,5 kg problemów zdrowotnych.
Choruję na niedoczynność tarczycy (od pól roku mam już tylko połowę tarczycy), endometriozę oraz Leśniewskiego Crohna. Najbardziej bałam się rozpocząć kuracje ze względu na moje ostatnie schorzenie. Ale moje jelita świetnie zareagowały na zmianę jedzenia oraz suplementy. Zaczęłam odzyskiwać powoli witalność oraz radość, przestałam odczuwać codzienne bóle stawów i kręgosłupa. Podczas kuracji i do dziś nie pojawiła się żadna migrena. Na palcach u jednej ręki mogę policzyć tlący ból głowy, który spowodowany był silnym stresem. Od lat walczyłam z nieregularnymi i bardzo obfitymi miesiączkami..
W trakcie kuracji wszystko się uregulowało. Wcześniej zwinięta w kulkę leżałam w łóżku przez 3 dni a teraz normalnie funkcjonowałam (byłam nawet „w trakcie” na urlopie) nie musiałam brać żadnych leków ani rezygnować z żadnych atrakcji. Od 3 m-cy mój cykl trwa 28 dni. Bez żadnych hormonów, leków.. Kiedy to pisze, to aż sama nie wierze jak ta kuracja odmieniła moje codzienne życie. Szybko zapomniałam z czym walczyłam i jak bardzo źle się czułam jeszcze 3 m-ce temu.

Kuracja nauczyła mnie dokonywać zdrowych, dobrych wyborów, nauczyłam się rozpoznawać głód oraz nasycenie. Nie przejadam się, na dobre wróciło pragnienie picia – nawadniam mój organizm. Rozkoszuje się jedzeniem i nowymi smakami. Wcale nie ciągnie mnie do purée z masełkiem czy świeżych bułeczek.
Nie chce więcej czuć się tak jak czułam się 3 m-ce temu i chce więcej ćwiczyć:)
Zapisałam się na Fitness a w październiku chce powtórzyć kurację. Do Kuracji z kropelkami HCG podeszłam bardzo poważnie, moim celem było zawalczenie o zdrowie a utrata wagi była cudowną nagrodą. Karina Glebko codziennie bardzo mnie wspierała i motywowała. Odpowiadała na moje każde pytanie. Była dla mnie ogromnym wsparciem 💚💚 Tacy dietetycy to prawdziwy skarb 💐 jeszcze raz dziękuje Karinko💕
To była dla mnie świetna przygoda w walce o zdrowie i zdrowy wygląd.
Ps. Już się nie boję tylko słucham swojego organizmu i idę dalej 🤸‍♀️