/
2,428 Views0

HCG POWER 

POZNAJ WROGA ABY SKUTECZNIE Z NIM WALCZYĆ ZA POMOCĄ HCG POWER

Zapewne jak większość z nas także i Ty nie zdajesz sobie sprawy z powagi sytuacji jaką kryje za sobą  OTYŁOŚĆ – bowiem jest to nic innego jak choroba – na którą w Polsce choruje aż 64% mężczyzn i 46% kobiet, a aż 17% DZIECI cierpi na nadwagę.

Otyłość według swojej definicji nie jest defektem estetycznym naszej sylwetki lecz przewlekłą chorobą metaboliczną. Nie wolno więc w żadnym wypadku jej bagatelizować – pamiętaj, że każda nieleczona nadwaga może przerodzić się w otyłość !

SPRAWDŹ CZY I TY MASZ PROBLEM Z OTYŁOŚCIĄ 

Policz swoje BMI  = masa ciała (kg)/ wzrost (m)² – wynik pomoże uzyskać ogólny obraz naszej wagi. Jest to główny parametr odróżniający nadwagę od otyłości stosowany prze WHO. Otyłość zaczyna się, gdy BMI wynosi powyżej 30,00 i dzieli się ja na otyłość I,II i III stopnia.

BMI 30,00-34,9 - otyłość I stopnia

BMI 35,00-39,9 - otyłość II stopnia

BMI ≥ 40,00 - otyłość III stopnia (tzw. otyłość olbrzymia)

SPRAWDŹ JAKIE SĄ  PRZYCZYNY OTYŁOŚCI

Główną przyczyną otyłości jest: NADMIERNA dzienna podaż KALORII, która przeradza się w zapasy energii w postaci podskórnej tkanki tłuszczowej.

To, dlaczego przyjmujemy więcej kalorii niż jesteśmy w stanie spalić, to już bardzo szeroka grupa przyczyn:

  • Leki, które wzmagają łaknienie
  • Leki zaburzające metabolizm
  • Zaburzenia w produkcji leptyny (hormonu sytości)
  • Brak ruchu
  • Zaburzenia hormonalne
  • Nadużywanie dodatków do żywności potęgujących apetyt
  • Nadmiar węglowodanów w diecie powodujących szybki wzrost i spadek cukru we krwi – wilczy apetyt
  • Łatwy dostęp do taniej żywności
  • Brak umiejętności odmawiania
  • … itd

Bez względu na to z jakiego powodu powstała Twoja nadwaga, najważniejsze jest to abyś nie pozwolił przejść jej w otyłość ! Jeśli już tak się stało podejmij walkę i wygraj z wrogiem jakim jest OTYŁOŚĆ i NADWAGA!

HCG POWER TO TWOJA SIŁA DO WALKI  

Angielski endokrynolog dr Simeons odkrył, że podawanie małych dawek hCG w połączeniu z nisko kaloryczną dietą, której dzienne spożycie wynosi 500kcal pozwala na pobudzenie gruczołów podwzgórza, które uruchamiają spalanie nadzwyczajnych zapasów tłuszczu, oraz przestawienie samego podwzgórza w nowy tryb pracy i przyspieszenie metabolizmu.

 

Wg doktora Simeonsa człowiek posiada trzy rodzaje tłuszczów:
1. Tkankowy inaczej strukturalny (wypełnia luki między różnymi organami, otacza nerki miękką i elastyczną osłoną, chroni naczynia wieńcowe oraz sprawia, że skóra jest gładką i jędrną, chroni stawy, tworzy sprężystą wkładkę pod kośćmi stóp, dzięki której możemy normalnie chodzić)
2. Zapasowy stanowiący normalną rezerwę paliwa ( rozmieszczony w całym ciele, rezerwa energii)
3. Zapasowy anormalny, występujący u ludzi otyłych ( to właśnie ten najbardziej kłopotliwy tłuszcz na brzuchu, biodrach, pośladkach, udach, ramionach, barkach i szyi), który w założeniu też powinien być rezerwą energetyczną, ale organizm nie spala go.
Metoda HcgPower, jak żadna inna nie narusza w czasie odchudzania tłuszczu strukturalnego oraz podstawowych zapasów tłuszczu, a także nie doprowadza do spalania mięśni podczas diety, redukowany jest jedynie tłuszcz zapasowy anormalny. Po zakończeniu kuracji skóra jest jędrna, nie wisi i nie jest pomarszczona. Przy dostosowaniu się do pełnych zaleceń nie pojawia się efekt yo-yo, co jest spowodowane faktem, że oprócz pozbycia się anormalnych zapasów tłuszczu, ‘zresetowane zostaje podwzgórze, które jest odpowiedzialne za zarządzanie gospodarką magazynowania zapasów tłuszczu i po kuracji działa poprawnie. Oprócz tego, poprawia się nasze samopoczucie, a nasze stawy wreszcie są odciążone, kto ma problem np. z kolanami czy biodrami.
CZYM ZATEM JEST SAMO HCG? 
hCG – inaczej jest to gonadotropina kosmówkowa, jest to substancja wytwarzana przez kobiety w trakcie ciąży. Pobudza ona podwzgórze uwalniając nagromadzone zapasy tłuszczu, dzięki czemu gwarantuje to dziecku potrzebną energię. Podawanie małych dawek hCG wraz z niskokaloryczną dietą  kalorii uruchamia proces spalania zablokowanego tłuszczu, bez naruszania mięśni. Niskokaloryczna dieta, która nie przekracza  kalorii dziennie jest możliwa tylko w połączeniu z hCG – nie czuje się wówczas głodu, a dodatkową energię pozyskuje się ze spalonych zapasów ponadprogramowego tłuszczu. To jest od 1500-3000 ( a nawet 4000) kalorii. W trakcie trwania kuracji z HcgPower spala się przeciętnie 0,4-1kg zbędnego tłuczuczu na dobę co pozawala schudnąć 8-20 kg w ciągu całej kuracji. hCG pomogło tysiącom ludzi stracić te najbardziej uporczywe kilogramy. Oprócz utraty wagi osoby, które ukończyły program hCG zaobserwowały również wiele innych korzyści zdrowotnych, w tym normalizację poziomu cholesterolu, ciśnienie krwi, poziomu cukru we krwi oraz układu hormonalnego.
WYBIERZ SPRAWDZONY PRODUKT Z HCG POWER
Pierwotna wersja protokołu hCG opierała się tylko i wyłącznie na hormonie przyjmowanym w postaci zastrzyków. Dzięki szeregom badań i postępowi nauki na rynek wprowadzono następnie krople homeopatyczne a dziś na rynku dostępne są również krople bioinformacyjne  – całkowicie bezpieczne, powstałe w oparciu o najnowszą technologię, które jak na razie pod każdym względem przebijają swoich poprzedników. Dostaniesz je od reki tutaj ↓↓↓ 

Krople hCG Aktywator 55ml

W naszej ofercie znajdziesz również fachowo dobrane suplementy. Dlaczego warto z nich korzystać przeczytasz tutaj 

Właśnie poznałeś trwały i skuteczny środek dający siłę do walki z kilogramami i zadbaniem o swoje zdrowie – skorzystaj z niego już teraz !

 

Zespół HcgPower