/
2,233 Views0

Dlaczego warto abyś zainwestował w suplementację dostępną w programie HcgPower?

Każdy z nas potrzebuje substancji odżywczych i witalnych. Ale niestety nawet jeśli się staramy jeść 3-5 zbilansowanych posiłków dziennie mogą się pojawić w organizmie niedobory witamin i mikroelementów.

Z czego to wynika?

Coraz rzadziej mamy dostęp do naturalnej i nieprzetworzonej żywności. Kupujemy i spożywamy to co oferują nam sklepy spożywcze zaopatrywane przez wielkie koncerny handlowe,które  w szybkim czasie “produkują” żywność, by sprostać rosnącemu popytowi.

Dotyczy to zarówno mięsa, owoców jak i warzyw, których wzrost jest chemicznie przyspieszany. Spożywanie takich produktów nie dostarcza nam odpowiedniej ilości składników odżywczych niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Podczas diety 500 kilokalorii dostarczasz niewielką ilość jedzenia ponieważ chcesz usunąć bogate w energię zasoby tłuszczu. Tym samym dostarczasz niewiele substancji odżywczych (protein, węglowodanów i tłuszczów) a także niewiele niezbędnych do życia substancji witalnych, takich jak witaminy, minerały, elementy śladowe i inne.

Właśnie dlatego warto abyś podczas diety hCG zainwestował w suplementy już na etapie przygotowania organizmu w trakcie oczyszczania poprzez aktywację, stabilizację oraz resztę życia.

Naszą suplementację dobraliśmy na podstawie współczesnych opracowań naukowych tak aby w trakcie programu HcgPower dostarczyć Twojemu organizmowi wszystkich substancji witalnych niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania przemiany materii.

 

Do wyboru masz gotowe pakiety https://hcgpower.pl/product-category/pakiety/ 

jak również pojedyncze suplementy https://hcgpower.pl/product-category/suplementy/

Udostępniliśmy również możliwość konsultacji i indywidualnego doboru suplementów przez dietetyka !

Twój wybór – nasze wsparcie !

Dokładny opis suplementów znajdziesz tutaj https://hcgpower.pl/program/suplementacja/

 

Zespół HcgPower