/
1 View0

Warto wiedzieć:

  1. Chociaż same procedury nie są zbyt skomplikowane, przy kuracji niezbędna będzie konsekwencja i samodyscyplina przy jej stosowaniu.Zawsze w głowie powinniśmy mieć cel jaki jej przyświeca czyli pozbycie się zbędnych zapasów tłuszczu i powrót do normalnych wymiarów a tym samym pozbycie się na zawsze przymusu odmawiania sobie i ograniczania się.
  2. Do swego życia wprowadzamy pewne stałe elementy i będzie to pewne ograniczenie w swobodnym wyborze pożywienia.
  3. Każde odstępstwo nawet takie które wydaje nam się błahe( oblizanie łyżki po zupie,którą gotujemy dla członków rodziny z niedozwolonych produktów,smarowanie twarzy kremem etc) ma wpływ na kurację i może być powodem niepowodzenia i terapia się nie uda.
  4. Ustal za wczasu termin kuracji aby nie kolidował ze świętami,urodzinami,weselami etc ( nie przyjemnie spędza się czas gdy wszyscy się objadają a TY nie,nieuprzejmie w takich sytuacjach odmawiać).Kuracja trwa łącznie 6 tygodni(lub dłużej dla osób które mają do osiągnięcia większy cel).
  5. Kobiety powinny dostosować cykl do okresu menstruacyjnego (zacząć kurację zaraz po okresie miesiączki) ponieważ nie należy spożywać homeopatu hcg podczas miesiączki.Jeśli zdarzy się tak iż miesiączka nastąpi podczas kuracji i trwa np 5 dni należy na ten czas przerwać branie hcg ( stosując nadal dietę 500kcal) i przedłużyć o te 5 dni pod koniec kuracji.Czyli po 23dniach nadal brać przez 5 dni krople +500kcal
  6. Dokumentuj przebieg kuracji.Zrób sobie zdjęcie w pierwszym dniu z przodu boku i z tyłu i zapisz dane dotyczące wagi oraz obwodów (klatka piersiowa,pas/talia,biodra,nadgarstek,uda,kolana,łydki)
  7. Należy zaopatrzyć się w krople homeopatyczne hCG (oryginalna wersja opiera się na zastrzykach hormonalnych jednak jak każdy z nas wie branie hormonów nie kojarzy się z niczym dobrym i choć mają lepsze działanie skutki uboczne także istnieją – ja wybrałam homeopatyczną wersję i jestem z niej bardzo zadowolona) których zastosowanie w tej kuracji zapoczątkował dr Daniel Belluscio. Bardzo ważne jest aby krople nabyć od kogoś zaufanego ponieważ na rynku pojawiło się dużo sprzedawców placebo – sama woda przez co wiele osób męczy się z głodem podczas stosowania kuracji.

Więcej sugestii będę podawała w pozostałych postach ponieważ wynikają z codziennego stosowania kuracji

No to zaczynamy:)